Imce Download Tracker (1.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: Download count
gl: Contadar de descargas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Never
gl: Nunca

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Downloads
gl: Descargas

en: Close
gl: Pechar
