Imce Download Tracker (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Download count
id: Jumlah unduhan

en: Filename
id: Nama berkas

en: Never
id: Tidak pernah

en: File ID
id: ID berkas

en: Close
id: Tutup
