Imce Download Tracker (1.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: File
et: Manus

en: Filename
et: Failinimi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: File ID
et: Faili ID

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Close
et: Sulge

en: File URI
et: Faili URI
