Imce Download Tracker (1.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Download Count
kn: ಡೌನ್ ಲೋಡ್ ಆದ ಸಲ
