Imce Download Tracker (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: File
lt: Failas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Never
lt: Niekada

en: File ID
lt: Failo ID

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Close
lt: Uždaryti
