Imce Download Tracker (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Download count
nl: Aantal downloads

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Never
nl: Nooit

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Close
nl: Sluiten

en: File URI
nl: Bestands-URI
