Imce Download Tracker (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: File
pl: Plik

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Never
pl: Nigdy

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Close
pl: Zamknij

en: File Management
pl: Zarządzanie plikiem

en: File URI
pl: Adres URI pliku
