Imce field widget (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Private
ca: Privat

en: Remove
ca: Elimina

en: Public
ca: Públic

en: Audio
ca: Àudio

en: Custom
ca: Personalitzat
