Imce field widget (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Private
de: Privat

en: Remove
de: Entfernen

en: Public
de: Öffentlich

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Documents
de: Dokumente

en: Select Media
de: Medien auswählen

en: No media item selected.
de: Kein Medienelement ausgewählt.

en: File scheme
de: Datei-Schema
