Imce field widget (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Private
et: Privaatne

en: Remove
et: Eemalda

en: Public
et: Avalik

en: Audio
et: Heli

en: Custom
et: Kohandatud

en: Videos
et: Videod
