Imce field widget (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Private
eu: Pribatua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Public
eu: Publikoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Documents
eu: Dokumentuak
