Imce field widget (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Private
hu: Rejtett

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Custom
hu: Egyéni

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Videos
hu: Videók

en: Select Media
hu: Média kiválasztása
