Imce field widget (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Public
is: Almenn

en: Audio
is: Hljóð

en: Custom
is: Sérsniðið
