Imce field widget (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Private
it: Privato

en: Remove
it: Elimina

en: Public
it: Pubblico

en: Custom
it: Personalizzato

en: Documents
it: Documenti

en: Videos
it: Video
