Imce field widget (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Private
ur: نجی

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Public
ur: عوامی

en: Audio
ur: آڈیو
