Imce field widget (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Public
el: Δημόσιες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Documents
el: Έγγραφα
