Imce field widget (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Private
es: Privado

en: Remove
es: Eliminar

en: Public
es: Público

en: Custom
es: Personalizado

en: Documents
es: Documentos

en: Videos
es: Vídeos
