Imce field widget (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Private
ne: निजि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Custom
ne: अनुकूल
