Imce field widget (1.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Private
cs: Soukromé

en: Remove
cs: Odstranit

en: Public
cs: Veřejná

en: Custom
cs: Vlastní

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Videos
cs: Videa
