Imce field widget (1.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Private
mr: खाजगी

en: Remove
mr: काढा

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Audio
mr: ध्वनी
