Imgix - Real-time image processing (2.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Convert
az: Çevirmək

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: Allow Upscaling
az: Təkmilləşdirməyə icazə verin

en: Path prefix
az: Yol prefiksi

en: Crop
az: Məhsul

en: Rotate
az: Fırladın

en: Scale and crop
az: Böyütmək və kəsmək

en: Desaturate
az: Desaturasiya

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
az: %path %toolkit dəstindən istifadə etməklə şəkil miqyası və kəsmə uğursuz oldu (%mimetype, %dimenions)
