Imgix - Real-time image processing (2.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Scale
lv: Mērogot

en: Media
lv: Multivide

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt

en: Desaturate
lv: Desaturate - Pārveidot uz pelēktoņiem
