Imgix - Real-time image processing (2.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Scale
be: Маштаб

en: Media
be: Мультымедыя

en: Resize
be: змена памеру

en: Allow Upscaling
be: Дазволіць масштабаванне

en: Path prefix
be: Прэфікс маршрута

en: Crop
be: Абрэзка

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Scale and crop
be: Маштаб і абрэзка

en: Desaturate
be: Зрабіць бескаляровым

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася зрабіць маштабаванне і абрэзку малюнка, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)
