Imgix - Real-time image processing (2.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Path prefix
sl: Predpona poti

en: Crop
sl: Izrez

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži
