Imgix - Real-time image processing (2.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Convert
ta: மாற்று

en: Resize
ta: அளவுமாற்று

en: Path prefix
ta: வழி முன்னொட்டு

en: Crop
ta: செதுக்கு

en: Rotate
ta: திருப்பு

en: Scale and crop
ta: அளவு மற்றும் செதுக்கு
