Imgix - Real-time image processing (2.0.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Media
ar: ميديا

en: Convert
ar: تحويل

en: Resize
ar: تغيير الحجم

en: Allow Upscaling
ar: السماح بالتكبير

en: Path prefix
ar: سابقة المسار

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Rotate
ar: التدوير

en: Scale and crop
ar: القياس والاقتصاص

en: Desaturate
ar: إزالة الإشباع

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ar: فشل في تغيير حجم الصورة وقصها باستخدام مربع الأدوات %toolkit على %path (%mimetype, %dimensions)
