Imgix - Real-time image processing (2.0.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: Path prefix
ku: پێشگری ڕێڕەو

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: Desaturate
ku: ڕەشوسپیکردن
