Imgix - Real-time image processing (2.0.3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Scale
pl: Skala

en: Convert
pl: Konweruj

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Allow Upscaling
pl: Zezwól na powiększanie

en: Source domain
pl: Region właściwy dla dodawanej treści

en: Path prefix
pl: Prefiks ścieżki

en: Crop
pl: Przytnij

en: Rotate
pl: Obróć

en: Scale and crop
pl: Skalowanie i przycinanie

en: Desaturate
pl: Czarno biały

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Skalowanie i przycinanie obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodło się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: Mapping type
pl: Typ mapujący

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
pl: Przycina obraz do prostokąta o określonym rozmiarze.

en: Converts an image to grayscale.
pl: Konwersja obrazu do odcieni szarości.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
pl: Zmiana rozmiaru obrazu do podanych wymiarów (pomijając proporcje).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
pl: Obrót obrazu o określoną liczbę stopni.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
pl: Skaluje obraz zachowując proporcje. Wynikowy obraz może być mniejszy dla jednego lub obu docelowych wymiarów.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
pl: Skaluje obraz dokładnie do podanych wymiarów. Osiągane jest to przez  przycięcie oryginalnego obrazu z obu stron lub równo z góry i z dołu. Funkcja przydatna do tworzenia z większych plików avatarów użytkowników o określonych wymiarach.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
pl: Sterowanie zestawem narzędzi w celu użycia określonego rozszerzenia przy zapisie obrazu.

en: Let scale make images larger than their original size.
pl: Zezwól na zmianę rozmiaru obrazu do większego niż oryginalny.
