Imgix - Real-time image processing (2.0.3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Scale
uk: Масштаб

en: Media
uk: Медіа

en: Convert
uk: Перетворити

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Allow Upscaling
uk: Дозволити збільшення розміру

en: Source domain
uk: Вихідний домен

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: Crop
uk: Кадрування

en: Rotate
uk: Поворот

en: Scale and crop
uk: Масштабування і кадрування

en: Desaturate
uk: Знебарвлення

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка масштабування і кадрування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Mapping type
uk: Тип відповідності

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
uk: Кадрування зображення до прямокутника зазначених розмірів.

en: Converts an image to grayscale.
uk: Перетворює зображення у чорно-біле.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
uk: Змінює зображення до вказаних розмірів (не враховуючи співвідношення сторін).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
uk: Повертає зображення на задану кількість градусів.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
uk: Масштабує зображення із збереженням пропорцій. В результаті зображення може бути меншим за одним або обома цільовими розмірами.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
uk: Масштабує зображення до вказаної ширини та висоти. Цей плаґін досягає необхідного співвідношення сторін, пропорційно обрізаючи початкове зображення з обох боків, або зверху та знизу. Ця функція корисна для створення із зображень великого розміру аватарів стандартних розмірів.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
uk: Дає команду засобу обробки зберігати зображення з вказаним розширенням.

en: Let scale make images larger than their original size.
uk: Дозволити масштабуванню збільшувати зображення понад оригінальний розмір.
