Imgix - Real-time image processing (2.1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Media
he: מדיה

en: Convert
he: המר

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Allow Upscaling
he: אפשר Upscaling

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: Crop
he: חיתוך

en: Rotate
he: סיבוב

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך

en: Desaturate
he: הפחתת רוויה
