Imgix - Real-time image processing (2.1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Scale
sk: Škálovať

en: Media
sk: Médiá

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Allow Upscaling
sk: Povoliť zväčšovanie

en: Path prefix
sk: Predpona cesty

en: Crop
sk: Orezať

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Scale and crop
sk: Zmena veľkosti a orezanie

en: Desaturate
sk: Desaturovať

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sk: Zmena veľkosti a orezanie obrázku pomocou %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) sa nepoodarila
