Imgix - Real-time image processing (2.1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Scale
gl: Escala

en: Media
gl: Medios

en: Convert
gl: Convertir

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Allow Upscaling
gl: Permitir ampliacións

en: Path prefix
gl: Prefixo da ruta

en: Crop
gl: Recortar

en: Rotate
gl: Rotar

en: Scale and crop
gl: Escalar e recortar

en: Desaturate
gl: Desaturar

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o escaladi e recorte da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)
