Imgix - Real-time image processing (2.1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Scale
jv: Skala

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Allow Upscaling
jv: Oléh digedhéaké

en: Path prefix
jv: Awalan path

en: Rotate
jv: Diputer

en: Scale and crop
jv: Skalaké lan crop

en: Desaturate
jv: Desaturasi

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Nggedhéaké lan ngecrop gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)
