Imgix - Real-time image processing (2.1.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Media
et: Meedia

en: Convert
et: Teisenda

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Source domain
et: Algdomeen

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: Crop
et: Lõika

en: Rotate
et: Pööra

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Desaturate
et: Muuda mustvalgeks

en: Mapping type
et: Mappingu tüüp

en: Converts an image to grayscale.
et: Muudab pildi mustvalgeks.

en: Rotates an image by the given number of degrees.
et: Pöörab pilti määratud kraadide võrra.

en: Let scale make images larger than their original size.
et: Luba pilte originaalsuurusest suuremaks teha.
