Imgix - Real-time image processing (2.1.2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Media
hu: Média

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Allow Upscaling
hu: Felnagyítás engedélyezése

en: Source domain
hu: Forrás domain

en: Path prefix
hu: Útvonal előtagja

en: Crop
hu: Kivágás

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Scale and crop
hu: Arányos átméretezés és méretre vágás

en: Desaturate
hu: Színtelítettség csökkentése

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép arányos átméretezése és kivágása sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Mapping type
hu: Leképzéstípus

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
hu: Téglalap alakúra vág egy képet a megadott méretek alapján.

en: Converts an image to grayscale.
hu: Kép átalakítása szürkeárnyalatossá.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
hu: Kép átméretezése a megadott méretekre (képarány figyelmen kívül hagyásával).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
hu: Kép elforgatása megadott fokkal.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
hu: Átméretezés, a képarány megtartásával. Az eredményül kapott kép elképzelhető, hogy kisebb lesz mindkét céldimenziónál.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
hu: Átméretezés a megadott dimenziókra, melyet a kép oldalaiból, vagy a tetejéből és az aljából való egyenlő mennyiségű levágással ér el ez a bővítmény. Ez a funkció kifejezetten hasznos, egységes méretű profilképek készítéséhez.

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
hu: Utasítja az eszközkészletet, hogy mentse le a képet egy meghatározott kiterjesztéssel.

en: Let scale make images larger than their original size.
hu: Az átméretezett kép nagyobb lehet, mint az eredeti.
