Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Domain
ar: النطاق

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Source
ar: المصدر

en: Mapping
ar: إقران
