Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Domain
az: Domen

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Source
az: Mənbə

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
