Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Domain
da: Domæne

en: Security
da: Sikkerhed

en: Source
da: Kilde

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Mapping
da: Kobling
