Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Domain
fr: Domaine

en: Security
fr: Sécurité

en: Base URL
fr: URL de base

en: Mapping
fr: Correspondance
