Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Domain
lv: Domēns

en: Security
lv: Drošība

en: Source
lv: Avots

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Mapping
lv: Attiecinājums
