Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Media
be: Мультымедыя

en: Domain
be: Дамен

en: Source
be: Крыніца
