Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Source
hy: Աղբյուր
