Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Media
ka: მედია

en: Domain
ka: დომენი

en: Source
ka: წყარო
