Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Source
ku: سەرچاوە
