Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Domain
nl: Domein

en: Security
nl: Beveiliging

en: Source
nl: Bron

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Mapping
nl: Verwijzing
