Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Media
fa: رسانه

en: Domain
fa: دامنه

en: Source
fa: منبع

en: Mapping
fa: نگاشت
