Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Domain
ro: Domeniu

en: Source
ro: Sursă

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Mapping
ro: Mapare
