Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Domain
sk: Doména

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Source
sk: Zdroj

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Mapping
sk: Mapovanie
