Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Media
th: สื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Source
th: แหล่งที่มา
