Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Media
ug: مېدىيا

en: Source
ug: مەنبە

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
